Udany weekend zespołów młodzieżowych

W miniony weekend swoje spotkania rozegrały wszystkie zespoły naszej akademii. Bilans to trzy mecze zwycięskie i jedna porażka.

Jako pierwsi na boisko wybiegli trampkarze, którzy swoje spotkanie w roli gospodarza rozegrali 5 maja. Tym razem na Spółdzielczą przyjechał 4 zespół ligi. Mimo przegranej nasi chłopcy pokazali się z dobrej strony, wykazując przede wszystkim duże zaangażowanie oraz ogromną wolę walki. Stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych, niestety żadnej z nich nie zamienili na bramkę.

BKS Bolesławiec- KS Oława 0:4 (0:2)

 

Sobota, to pozostałe spotkania naszych zespołów

Miano niepokonanych utrzymali podopieczni trenera Tomasza Jasińskiego. Juniorzy młodsi pewnie zmierzają do zwycięstwa w rozgrywkach. Tym razem skromnie pokonali na wyjeździe Hutnik Pieńsk co z kompletem zwycięstw, przewagą 8 punktów nad drugim w tabeli zespołem sprawia, że samodzielnie liderują rozgrywkom.

Hutnik Pieńsk- BKS Bolesławiec 1:2

Kolejne zwycięstwo odnieśli również podopieczni trenera Grześka. Nasze młodziki tym razem pokonały rówieśników z Majdanu Bolesławiec. Dobra postawa, szczególnie w drugiej połowie spotkania pozwoliła chłopcom wypracować bezpieczną przewagę i pewnie zwyciężyć przewagą trzech bramek.

BKS Bolesławiec- Majdan Bolesławiec 3:0

Swoje zwycięstwo oraz porażka bezpośredniego rywala w walce o awans (Chrobry Nowogrodziec) sprawiły, że juniorzy starsi powiększyli przewagę w tabeli i obecnie są samodzielnym liderem rozgrywek. Nasi chłopcy przywieźli 3 punkty z Kowar pokonując gospodarzy 4:1.

Olimpia Kowary- BKS Bolesławiec 1:4

Gratulacje!