Ważna wygrana Juniorów Młodszych.

Niezwykle cenne zwycięstwo odnieśli w miniony weekend Juniorzy Młodsi BKS Bolesławiec. Podopieczni Macieja Sawickiego, którzy bardzo potrzebowali punktów, pokonali u siebie Ślęzę Wrocław 3:0 (1:0). Mecz toczył się w trudnych warunkach ale mimo tego oba zespołu stworzyły ciekawe widowisko. Nasi chłopcy zagrali na miarę oczekiwań, a ich zaangażowanie przyniosło dobre efekty. Prowadzenie strzałem w 17 minucie dał nam Jakub Rissmann. Drugi gol pad w 63 minucie za sprawą Jakuba Czarneckiego. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Mateusz Pałka i nasz zespół zdobył niezwykle ważne punkty. Już w sobotę nasi chłopcy pojadą do Wrocławia na mecz z tamtejszym WKS-em.

BKS Bolesławiec – Ślęza Wrocław 3:0 (1:0)

Bramki: Rissmann (17′), Czarnecki (63′), Pałka (90+4′)

BKS: Fita, Deka (65′ Baliński), Czarnecki, Maciejun, Majewski, Mielnik (80′ Cichoń), Pałka, Rissmann (70′ Rajczakowski), Ruciński, Skawiński, Skiba