Ważna wygrana.

Drugi zespół BKS-u Bolesławiec, podobnie jak pierwszy idzie przez ligę jak burza. W niedzielnym meczu zespół trenera Adriana Kuleszy pokonał na wyjeździe Leśnika II Osiecznica 2:1 (2:0). Mecz był bardzo ważny dla układu w tabeli więc tym bardziej cieszą zdobyte punkty. Niedzielna konfrontacja była bardzo zaciętą, a poziom meczu był zdecydowanie wyższy niż typowy w B-klasie. Na prowadzenie wyszliśmy już w 3 minucie po celnym trafieniu Adriana Kuleszy. W 35 minucie popularny Kaczor ponownie pokonał bramkarza gości i wydawało się, że mecz mamy już pod kontrolą. Jeszcze przed przerwą za czerwoną kartkę murawę musiał opuścić zawodnik Leśnika jednak ten fakt nie wpłynął na postawę gospodarzy. Po zmianie stron ambitni gracze Leśnika przejęli inicjatywę i przeważali, jednak nie potrafili udokumentować tego zdobytym golem. Ostatecznie więc wygrywamy i umacniamy się na pozycji lidera. Następny mecz nasz zespół zagra u siebie z zespołem Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka (OWS, 31.10, godz. 11:00).

Leśnik II Osiecznica – BKS II Bolesławiec 1:2 (0:2)

Bramki: Serwatyński (49′) – Kulesza (3′, 35′)

BKS: Walczak, D. Kowalonek, Tylutki, Szaja, Karpiak, Kwoczka (żk), Dul, J. Kowalonek (60′ Komada), Kowalski (87′ Pańczyk), Kulesza (46′ Davydovskyi), Markowski (64′ Popek)