Ważny mecz Juniorów Starszych.

W najbliższy weekend większość drużyn młodzieżowych swoje mecze ligowe rozegra w Bolesławcu. Najciekawiej zapowiada się mecz Juniorów Starszych.

Podopieczni Tomasza Jasińskiego w sobotę przy Spółdzielczej rywalizować będą z Górnikiem Wałbrzych. Oba zespoły dzieli 3 punkty w tabeli więc sobotnia konfrontacja będzie niezwykle ważna. Zwycięstwo BKS-u umożliwi naszemu zespołowi oddalenie się od miejsc spadkowych. Goście jednak zapewne łatwo skóry nie sprzedadzą więc emocje gwarantowane.

DLJS: BKS Bolesławiec – Górnik Wałbrzych – 13.10, godz. 10:00

Juniorzy Młodsi z kolei jadą do Jawora na mecz z tamtejszą Kuźnią. Zadanie przed podopiecznymi Macieja Sawickiego stoi trudne, gdyż rywal w tym sezonie prezentuje się nad wyraz solidnie. Miejmy nadzieję, że naszym chłopakom uda sprawić się niespodziankę i z trudnego terenu przywieziemy punkty.

IILW: Kuźnia Jawor – BKS Bolesławiec – 13.10, godz. 11:00

Występujący w Klasie Okręgowej Trampkarze i Młodziki zagrają u siebie dwumecz z Granicą Bogatynia. Trampkarze jeszcze w tym sezonie nie stracili nawet bramki więc jest szansa na kontynuowanie tej passy.

LOT: BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia – 13.10, godz. 11:15

LOM: BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia – 13.10, godz. 10:00

Grający w Klasie Terenowej Trampkarze naszego klubu na wyjeździe zagrają z Majdanem Bolesławice, a Młodziki u siebie z FA Bolesławiec.

LTT: Majdan Bolesławice – BKS Bolesławiec – 13.10, godz. 11:15

LTM: BKS Bolesławiec – FA Bolesławiec – 13.10, godz. 13:00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!