Weekendowy rozkład jazdy (20-21.05)

Już jutro kibiców BKS-u Bolesławiec czeka kolejna dawka piłkarskich emocji. Przy Spółdzielczej będzie można zobaczyć dwa mecze bolesławieckiego klubu. Ważne wyjazdowe mecze rozegrają także Juniorzy Starsi i Młodsi.

Seniorzy BKS-u Bolesławiec podejmą przy Spółdzielczej (20.05., godz. 17:00) GKS Gromadka. Dla naszego zespołu to kolejny ważny mecz i jeśli chcemy jeszcze myśleć o awansie do klasy wyżej nie może być mowy o stracie punktów. Jesienią BKS na wyjeździe tylko zremisował 1:1 więc nadarzy się szansa na rewanż. Stadion przy Spółdzielczej to prawdziwa twierdza i jeszcze żadnemu zespołowi nie udało się wywieźć stąd choćby punktu. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

Duże nadzieje należy wiązać też z występem Trampkarzy BKS-u Bolesławiec. Nasi chłopcy u siebie (20.05., godz. 11:00) podejmą Victorię Świebodzice. Oba zespoły zajmują niskie miejsca w tabeli, a ewentualna wygrana naszego zespołu pozwoliłaby nam uciec z ostatniej lokaty. Miejmy nadzieję, że w sobotę będziemy cieszyli się z pierwszych punktów naszych Trampkarzy.

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec jadą do Gromadki na mecz z tamtejszym GKS-em (20.05., godz.11:00). Jest to mecz o tyle istotny dla naszego zespołu, że jeśli wygramy sobotnie zawody zapewnimy sobie pierwszą lokatę w tabeli. Nasz sobotni rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli miejmy więc nadzieję, że nasi chłopcy dobrze wykonają robotę i przywiozą do Bolesławca komplet punktów.

Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec zagrają na wyjeździe z zamykającym ligową tabelę Bazaltem Sulików (20.05., godz. 11:00). Nasz zespół nie stracił jeszcze w tym sezonie punktów więc faworyt sobotniej konfrontacji jest jeden.

Młodziki BKS-u Bolesławiec po ostatniej porażce z Twardym Świętoszów w sobotę zapewne będą chciały pokazać, że była to tylko  przykra wpadka. Jutro (20.05., godz. 11:00) nasz zespół zagra na wyjeździe z UKS Mikro Ruszów.

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!