Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #1

Większość swoich meczów w nadchodzący weekend zespoły młodzieżowe BKS-u Bolesławiec rozegrają na wyjeździe. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli obejrzeć meczu swojego zespołu u siebie. Juniorzy Młodsi oraz Młodziki wystąpią w roli gospodarza.

Juniorzy Starsi po słabym starcie na inaugurację tym razem punktów poszukają we Wrocławiu w meczu z tamtejszym Parasolem (30.03, godz. 11:00). To kolejny bardzo ważny mecz dla podopiecznych Tomasza Jasińskiego. Parasol traci do naszego zespołu dwa punkty i na pewno w sobotę postawi nam trudne warunki. Juniorzy Młodsi po dwóch efektownych wygranych tym razem u siebie (30.03, godz. 11:00) podejmą Orła Mysłakowice. Podopieczni Macieja Sawickiego będą faworytem tej konfrontacji i mamy nadzieję, że spełnią pokładane w nich nadzieje.

Występujący w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze zagrają na wyjeździe z Miedzią Legnica (30.03, godz. 15:00). Po dwóch łatwych zwycięstwach w pierwszych kolejkach tym razem podopiecznych Krystiana Miżdala czeka sprawdzian z dużo mocniejszym rywalem. Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klub na wyjeździe zmierzą się z Czarnymi Lwówek Śląski (30.03, godz. 11:30).

Występujący w Lidze Okręgowej Młodziki BKS-u Bolesławiec na wyjeździe zmierzą się z Łużycami Lubań (30.03, godz. 12:00), a grający w Lidze Terenowej u siebie z Twardym Świętoszów (30.03, 10:00).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

GW