Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #2

W nadchodzący weekend kibice młodzieżowych zespołów BKS-u Bolesławiec będą mieli okazje zobaczyć szereg meczów w Bolesławcu. Na wyjazdach zagrają tylko Juniorzy Młodsi i grający w Lidze Terenowej Młodziki.

Juniorów Starszych, którzy tydzień temu wygrali we Wrocławiu mecz o 6 punktów tym razem znów czeka trudne zadanie. Podopieczni Tomasza Jasińskiego w sobotę (06.04) o godzinie 11:00 przy Spółdzielczej podejmą WKS Śląsk Wrocław. Rywal rewelacyjnie rozpoczął wiosenne rozgrywki wysoko pokonując FC Wrocław Academy i Chrobrego Głogów. WKS Śląsk Wrocław zajmuje trzecie miejsce w tabeli i będzie faworytem sobotniego meczu. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy sprawią w sobotę niespodziankę i urwą punkty faworyzowanemu rywalowi.

Grający w Lidze Okręgowej Juniorzy Młodsi na wyjeździe zagrają z zespołem Bóbr Marciszów (06.04, godz. 12:30). Podopieczni Macieja Sawickiego póki co zdominowali rozgrywki i z pozycji lidera tabeli będą musieli pokazać wyższość na zawsze trudnych wyjazdach. Bóbr Marciszów dotychczas nie wygrał jeszcze meczu, zanotował dwa remisy i jedną porażkę.

Rewelacyjnie prezentujący się w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze naszego klubu u siebie zmierzą się z Karkonoszami Jelenia Góra (OWS, 07.04, godz. 15:00). Zespół Krystiana Miżdala liderujący tabeli będzie faworytem niedzielnych zawodów. Karkonosze Jelenia Góra dotychczas zanotowały dwa remisy i jedną porażkę. Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klubu u siebie zagrają z Włókniarzem Mirsk (OWS, 06.04, godz. 11:00).

Młodzików BKS-u Bolesławiec grających w Lidze Okręgowej czeka domowy mecz z Włókniarzem Mirsk (OWS, 06.04, godz. 10:00), a grających w Lidze Terenowej wyjazdowy z GKS Gromadka (07.07, godz. 14:30).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!