Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #5

Seria wyjazdowych meczów w najbliższy weekend czeka zespoły młodzieżowe BKS Bolesławiec. Trudny przeciwnik stał będzie przed naszymi Juniorami Starszymi. Podopieczni Tomasza Jasińskiego na wyjeździe zagrają z Lechią Dzierżoniów (28.04, godz. 11:00). Rywal aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli więc zadanie przed naszymi chłopakami stoi trudne. Jesienią przy Spółdzielczej padł remis 4:4.

Grający w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze naszego klubu na wyjeździe zagrają z Łużycami Lubań (27.04, godz. 14:30). Podopieczni Krystiana Miżdala jak burza mkną przez ligowe rozgrywki i z kompletem punktów przewodzą tabeli. Sobotni rywal jest ostatnim przed rundą rewanżową.

Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klubu na wyjeździe zmierzą się z Olimpią Kamienna Góra (27.04, godz. 11:30).

Młodzików po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Karkonoszami Jelenia Góra teraz czeka wyjazdowy sprawdzian z Olimpią Kamienna Góra (27.04, godz. 10:00). Sobotni mecz dla podopiecznych Wojciecha Młocka będzie bardzo ważny. Ewentualne zwycięstwo bardzo może nas przybliżyć do upragnionego awansu o klasę wyżej.

Grający w Lidze Terenowej Młodziki BKS-u Bolesławiec na wyjeździe zagrają z Majdanem Bolesławice – Dąbrowa (27.04, godz. 13:00).

Trzymamy kciuki!