Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #6

Szereg domowych meczów rozegrają zespoły młodzieżowe BKS Bolesławiec w najbliższym czasie. Juniorzy Starsi we wtorek (07.05, godz. 17:00) przy Spółdzielczej zagrają z Karkonoszami Jelenia Góra. Dla podopiecznych Tomasza Jasińskiego po porażce w Dzierżoniowie będzie to szansa na rehabilitacje. Mecz z ekipą z Jeleniej Góry zawsze był prestiżowy, będzie tak też i tym razem. Juniorzy Młodsi z kolei w sobotę (04.05, godz. 14:30) zagrają z Gryfem Gryfów Śląski. Podopieczni Macieja Sawickiego zmierzają ku awansowi o klasę wyżej, ewentualne zwycięstwo przybliży naszych chłopaków do upragnionego celu.

Grający w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze naszego klubu rozpoczynają rundę rewanżową. Świetnie grająca ekipa Krystiana Miżdala u siebie podejmie Pogoń Górę ( 04.05, godz. 13:30) i będzie zdecydowanym faworytem meczu. Nasi chłopcy są liderem rozgrywek, z kolei rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze u siebie podejmą Nysę Zgorzelec (04.05, godz. 11:30)

Liderujący w tabeli Ligi Okręgowej Młodziki u siebie zmierzą się z FA Bolesławiec (04.05, godz. 10:00), a grający w Lidze Terenowej we wtorek (07.05, godz. 17:00) z Orlikami Węgliniec.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!