Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #7

Wyjazdowe mecze czekają w najbliższy weekend na zespoły młodzieżowe BKS Bolesławiec. Do ciekawego meczu dojdzie w Wałbrzychu.

Juniorzy Starsi po zwycięstwie z Karkonoszami Jelenia Góra tym razem na wyjeździe zagrają z Górnikiem Wałbrzych (12.05, godz. 11:00). Podopieczni Tomasza Jasińskiego plasują się w środkowej części tabeli. Rywal z Wałbrzycha znajduje się w strefie spadkowej i koniecznie potrzebuje punktów. Emocje w niedzielne południe gwarantowane.

Idący jak burza Juniorzy Młodsi na wyjeździe zmierzą się z Piastem Zawidów (11.05, godz. 11:00). Podopieczni Macieja Sawickiego do tej pory zdobyli komplet punktów i ewentualne sobotnie zwycięstwo bardzo przybliży naszych chłopaków do awansu.

Trampkarze naszego klubu grający w II Lidze Wojewódzkiej na wyjeździe zagrają z Konfeksem Legnica (11.05, godz. 11:00), a grający w Lidze Okręgowej także na wyjeździe z GKS Gromadka (11.05, godz. 11:30).

Grających w Lidze Okręgowej Młodzików naszego klubu czeka niezwykle ważny wyjazdowy mecz z Gryfem Gryfów Śląski (11.05, godz. 10:00). Zawodnicy Wojciecha Młocka walczą o awans do klasy wyżej i jeśli chcą ten cel osiągnąć nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!