Weekendowy rozkład jazdy młodzieży #8

W najbliższy weekend nadarzy się okazja do obejrzenia kilku ciekawych domowych meczów zespołów młodzieżowych BKS-u Bolesławiec.

Juniorom Młodszym brakuje już naprawdę niewiele żeby awansować o klasę wyżej. W sobotę (18.05, godz. 11:00) przy Spółdzielczej podopieczni Macieja Sawickiego zmierzą się z Piastem Bolków. Rywal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli więc nasz zespół będzie zdecydowanym faworytem.

Po środowej porażce z Górnikiem Polkowice Juniorzy Starsi pojadą szukać punktów do Wrocławia w meczu z tamtejszym FC Wrocław Academy (18.05, godz. 14:00) . Gracze Tomasza Jasińskiego utrzymanie praktycznie mają już zapewnione ale nie oznacza to, że nie łakną punktów. W sobotę na pewno pojadą do Wrocławia po punkty.

Ciekawy mecz czeka występujących w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy BKS Bolesławiec. Nasz zespół u siebie zagra z Miedzią Legnica (18.05, godz. 14:30) i będzie to mecz na szczycie. Ewentualne zwycięstwo podopiecznych Krystiana Miżdala będzie oznaczało praktycznie awans o klasę wyżej.

Grający w Lidze Okręgowej Trampkarze naszego klubu zagrają u siebie z Czarnymi Lwówek Śląski (18.05, godz. 11:00).

W niedzielę swoje mecze rozegrają Młodziki BKS Bolesławiec. Grająca w Lidze Okręgowej ekipa Wojciecha Młocka u siebie podejmie Łużyce Lubań (19.05, godz. 10:00), a grająca w Lidze Terenowej – GKS Raciborowice (19.05, godz. 11:30).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!