Wrócili na zwycięską ścieżkę.

Juniorzy Młodsi BKS-u Bolesławiec po przegranej w środku tygodnia ze śląskiem Wrocław S.A. w sobotę powrócili na zwycięską ścieżkę i w meczu Dolnośląskiej Ligi Juniorów pokonali przy Spółdzielczej KS Polkowice 4:1 (1:0).

DLJM – BKS Bolesławiec – KS Polkowice 4:1 (1:0)

Bramki: Dymek (3′), Posadowski (63′), Puzio (71′), Skorupiński (78′) – Janczak (51′)

BKS: Walczak, Ostański, Nakonieczny, Kowalonek (80′ Wieczorek), Kowal (50′ Skorupiński), Komada (80′ Borowski), Suszek (75′ Rutyna), Dymek (65′ Medyński(żk)), Kwoczka (77′ Wolski), Puzio, Posadowski

Blisko 50 minut udawało się gościom nawiązywać wyrównaną walkę z podopiecznymi Tomasza Jasińskiego. Wprawdzie BKS Bolesławiec wyszedł już w 3 minucie na prowadzenie to tuż po przerwie KS Polkowice wyrównał. Na szczęście strata gola podziałała na naszych chłopaków mobilizująco i w końcówce udało nam się przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Bramki dla BKS-u zdobyli Dymek, Puzio, Posadowski i Skorupiński.

DLJS – Lechia Dzierżoniów – BKS Bolesławiec 5:0 (2:0)

Bramki: Wasilewski (12′, 70′), Ziółkowski (57′), Muszyński (29′), Rudnicki (90′)

BKS: Kopeć, Kizyma (żk), Bednarz, Olesiński, Ostański, Cawricz (55′ Cieśla), Tyndyk, Marks, Wołoszyn, Bytner, Latała

Niestety bardzo ważne spotkanie przegrali nasi Juniorzy Starsi. W meczu z sąsiadującą w tabeli Lechią Dzierżoniów nasi chłopcy wyraźnie ulegli rywalowi 0:5 (0:2).

Klasa Okręgowa Trampkarzy – GKS Gromadka – BKS Bolesławiec 4:0

Klasa Okręgowa Młodzików – GKS Gromadka – BKS Bolesławiec 3:14

Trampkarze oraz Młodziki BKS-u Bolesławiec w miniony weekend grały swoje meczu w Gromadce z tamtejszym GKS-em. Trampkarze przegrali swój mecz 0:4 natomiast Młodziki rozbiły rywala aż 14:3.