Wygrana była blisko.

Seniorzy BKS Bolesławiec rozegrali w sobotę trzeci tej zimy mecz sparingowy. Na sztucznej murawie w Żarach ekipa trenera Sebastiana Tylutkiego zremisowała z ŁKS Łęknica 3:3 (3:1).

Sobotni mecz testowy lepiej rozpoczęli zawodnicy ŁKS-u , którzy już w 4 minucie po ładnym lobie wyszli na prowadzenie. Szybki cios jaki otrzymaliśmy podziałał ożywczo na naszych chłopaków, którzy wzięli się ostro do odrabiania strat. W 19 minucie po asyście Adriana Puzio piłkę w siatce umieścił Adrian Kulesza. W 21 minucie BKS Bolesławiec zdobył dwa gole. Najpierw podanie Adriana Kuleszy na gola zamienił Filip Zagórski, a chwilę później celne trafienie zanotował Jacek Bochnia (asysta Adrian Kulesza). Po przerwie lepiej prezentował się zespół z Łęknicy, który kilkukrotnie zagroził bramce Jakuba Walczaka. W efekcie lepszej gry ŁKS zdobył dwie bramki i stan meczu się wyrówna. W doliczonym czasie gry mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ale piłka po strzale Filipa Zagórskiego odbiła się od poprzeczki. Ostatecznie więc zremisowaliśmy 3:3.

Następny mecz sparingowy BKS Bolesławiec zagra w Legnicy z tamtejszym Konfeksem (27.02).

BKS Bolesławiec – ŁKS Łęknica 3:3 (3:1)

Bramki: Kulesza (19′), Zagórski (21′), Bochnia (21′)

BKS rozpoczął mecz w składzie: Walczak, Olesiński, Kwoczka, Posadowski, Skiba, Kowalonek, Puzio, Medyński, Zagórski, Bochnia, Kulesza.

Ponadto zagrali: Biały, Ostrowski, Borowski.