Wygrana Trampkarzy.

Dobrze w sobotnie południe zaprezentowali się grający w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarze BKS Bolesławiec. Przy Spółdzielczej podopieczni Wojciecha Młocka pokonali Nysę Zgorzelec 2:0 (2:0). Nasz zespół był stroną przeważającą i już w 6 minucie za sprawą gola Oskara Raziuka prowadził 1:0. W 25 minucie prowadzenie podwyższył Szymon Buczkowski i wydawało się, że kolejne gole to tylko kwestia czasu. Tak się nie stało a ambitny zespół ze Zgorzelca napsuł naszemu zespołowi sporo krwi. Trampkarze BKS-u jednak już wiele razy pokazywali swój potencjał i ostatecznie kolejne zwycięstwo stało się faktem. Brawo!

BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec 2:0 (2:0)

Bramki: Raziuk (6′), Buczkowski (25′)

BKS: Faltyn, Decyk, Buczkowski, Klecha, Różnikcki, Kalisz, Kołodziejczak, Raziuk, Rutyna, Skowroński, P. Złotorowicz, W. Złotorowicz, Rak, W. Bielaś, K. Bielaś, Podziewski