Wygrana za sześć punktów.

Zrobili to! Rewelacyjnie w miniony weekend spisali się Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. W niezwykle ważnym meczu nasz zespół pokonał na wyjeździe Piasta Nowa Ruda 4:1 (2:0). hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Jakub Czarnecki, a jedno trafienie dołożył Łukasz Kalisz. Zespół trenera Wojciecha Młocka wygrał w pełni zasłużenie i już od początku meczu narzucił rywalowi swoje warunki. Na prowadzenie wyszliśmy już w 2 minucie, a drugie trafienie padło dwadzieścia minut później. Ich autorem był rewelacyjny tego dnia Jakub Czarnecki. Jeżeli gospodarze niedzielnego meczu liczyli, że w drugiej części odrobią straty to musieli obejść się smakiem. Kolejne dwa gole padły w 61 i 64 minucie i było jasne, że tego dnia do Bolesławca przyjadą trzy punkty. Grający ambitnie Piast Nowa Ruda wprawdzie zdobył w końcówce honorowego gola ale tego dnia musiał uznać wyższość naszego zespołu. Brawo drużyna!

A już w najbliższy weekend zmierzyć się z BKS-em Bolesławiec na Spółdzielczą przyjedzie lider rozgrywek – Chrobry Głogów (26.03, godz. 11:00).

Piast Nowa Ruda – BKS Bolesławiec 1:4 (0:2)

Bramki: Białek (83′) – Czarnecki (2′, 26′, 61′), Kalisz (64′)

BKS: Hajduczek, Skowroński (żk), Raziuk, Rutyna (żk), Harbar (85′ Decyk), Cukiernik (żk), Ruciński, Kalisz (75′ Różnicki), Skiba (żk), Sawicki, Czarnecki (83′ Kurek)