Wyjazdowo z Granicą.

Po serii czterech domowych meczów tym razem seniorów BKS-u Bolesławiec czeka mecz wyjazdowych. Seniorzy w ramach 9 kolejki klasy okręgowej zagrają z Granicą Bogatynia.

W ostatnim meczy nasz zespół wysoko pokonał Spartę Zebrzydowa i na pewno będziemy chcieli dobrą passę podtrzymać. I choć rzut oka w tabele może podpowiedzieć kto w sobotę będzie faworytem to jednak pewne jest, że czeka nas niezwykle trudna przeprawa. BKS Bolesławiec do tej pory na wyjazdach prezentuję się w kratkę. Przegraliśmy wysoko z Cosmosem Radzimów i wprawdzie z kłopotami, ale pokonaliśmy Orła Wojcieszów. W sobotę musimy zrobić wszystko żeby zaprezentować tą lepszą twarz.

Granica Bogatynia jest spadkowiczem z 4 ligi ale obecny sezon póki co nie może zaliczyć do udanych. Nasz najbliższy rywal z dorobkiem 4 punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Lepiej naszym rywalom idzie na wyjazdach niż u siebie. Na własnych terenie Granica Bogatynia w ostatniej kolejce zremisowała z TS-em Parzyce co jasno sugeruje, że w sobotnie popołudnie tanio skóry nie sprzeda, choć rywal jest do pokonania.

Miejmy nadzieje, że BKS Bolesławiec wreszcie na wyjeździe zagra tak jak wszyscy byśmy chcieli i przywiezie do Bolesławca trzy punkty.

Mecz Granica Bogatynia – BKS Bolesławiec odbędzie się w sobotę (07.10) o godzinie 14:00 w Bogatyni.