Wyjazdowo z Łużycami.

W meczu XIII kolejki klasy okręgowej BKS Bolesławiec czeka wyjazdowa konfrontacja z Łużycami Lubań. Mecz odbędzie się w sobotę (04.11) o o godzinie 13:00 w Lubaniu.

BKS Bolesławiec w ostatniej kolejce dosyć niespodziewanie uległ przy Spółdzielczej Gryfowi Gryfów Sląski. Nasz zespół rozegrał jeden z najsłabszych meczów w tym sezonie więc należy mieć nadzieję, że najgorsze już za nami. 

Łużyce Lubań do sobotniej konfrontacji przystąpi w lepszych nastrojach. W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal u siebie pokonał TS Parzyce kończąc tym samym passę czterech porażek z rzędu. Obecnie Łużyce Lubań z dorobkiem 14 punktów zajmują 9 miejsce w tabeli. Większość punktów zespół z Lubania zdobywa u siebie co muszą mieć na uwadze zawodnicy BKS-u Bolesławiec.

Weekendowe spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły toczyły już ze sobą niezwykle zacięte boję więc najprawdopodobniej w sobotę będzie tak samo. Miejmy nadzieję, że BKS Bolesławiec wyjdzie z tej batalii zwycięski i pokaże, że ostatnia porażka była tylko wypadkiem przy pracy.

Mecz Łużyce Lubań – BKS Bolesławiec odbędzie się w sobotę (04.11) o godzinie 13:00 w Lubaniu.