Wyjazdowy weekend BKS-u.

Zarówno seniorzy jaki i juniorzy BKS-u Bolesławiec swoje mecze ligowe w najbliższy weekend rozegrają na wyjeździe. Najciekawiej powinno być w Parzycach gdzie w meczu na szczycie zagrają seniorzy BKS-u Bolesławiec z zespołem KS Parzyce. Juniorzy Starsi i Młodsi będą bronili pierwszego miejsca w tabeli na boiskach w Jeżowie Sudeckim i Węglińcu.

Seniorzy BKS-u do meczu na szczycie powinni podejść w dobrych nastrojach. W miniony weekend nasz zespół wygrał rozegrany awansem mecz z KS Łąka i choć styl gry nie był taki jaki sympatycy bolesławieckiego zespołu by oczekiwali to dołożyliśmy kolejne trzy oczka do dorobku punktowego. KS Parzyce z kolei na pewno jest rozdrażniony po porażce w Łaziskach 2:4. Jeśli zespół z Parzyc chce myśleć o awansie do klasy okręgowej musi niedzielne zawody wygrać. Miejmy nadzieję, że nasi chłopcy staną na wysokości zadania i zaprezentują się podobnie jak w meczu z Chrobrym Nowogrodziec i po raz kolejny pokażą, że nie przez przypadek zajmują fotel lidera.

Mecz KS Parzyce – BKS Bolesławiec odbędzie się w niedzielę (23.04) o godzinie 14:00 w Parzycach.

Juniorzy Starsi, którzy po zwycięstwie w tygodniu nad Granicą Bogatynia wskoczyli na fotel lidera Klasy Okręgowej zagrają na wyjeździe (22.04, godz. 10:00) z Lotnikiem Jeżów Sudecki. Juniorzy Młodsi zagrają na wyjeździe Orlikami Węgliniec (22.04, godz. 12:00).

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!