Wyjazdowy weekend młodzieży.

Tylko Juniorzy Młodsi w nadchodzący weekend rozegrają swoje ligowe mecze u siebie, pozostałe nasze zespoły czekają spotkania wyjazdowe. 

Najwcześniej, bo już w piątek na murawę wyjdą Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec. Podopieczni Tomasza Jasińskiego zagrają na wyjeździe z Górnikiem Polkowice. Nasz rywal zajmuje miejsce w środkowej części tabeli więc do Polkowic nie pojedziemy bez szans. Musimy jednak zagrać zdecydowanie lepiej niż w sobotę przy Spółdzielczej z Górnikiem Wałbrzych.

DLJS: Górnik Polkowice – BKS Bolesławiec – 19.10, godz. 17:30

Juniorzy Młodsi, którzy ostatnio grają zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu przy Spółdzielczej. Podopiecznych Macieja Sawickiego czeka jednak trudne zadanie, gdyż nasz sobotni rywal jest liderem w tabeli, a na dodatek nie przegrał jeszcze w tym sezonie meczu.

IILD: BKS Bolesławiec – Górnik Polkowice – 20.10, godz. 11:00

Występujący w klasie okręgowej Trampkarze i Młodziki naszego klubu zagrają dwumecz na wyjeździe z Lotnikiem Jeżów Sudecki.

LOT: Lotnik Jeżów Sudecki – BKS Bolesławiec – 20.10, godz. 11:15

LOM: Lotnik Jeżów Sudecki – BKS Bolesławiec – 20.10, godz. 10:00

Występującyh w klasie terenowej Trampkarzy naszego klubu czeka wyjazdowa konfrontacja z Piastem Zawidów, a Młodzików wyprawa do Ruszowa na mecz z tamtejszym UKS-em.

LTT: Piast Zawidów – Bolesławiec – 20.10, godz. 12:00

LTM: UKS Mikro Ruszów – BKS Bolesławiec – 20.10, godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!