Wyniki gier weekendowych naszej Akademii

Dwa zwycięstwa, remis i porażka- tak przedstawia się statystycznie weekend w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych.

Jako pierwsi o punkty walczyli juniorzy starsi, którzy jedynie zremisowali swoje spotkanie, z pewnością można uznać za niespodziankę. Strata dwóch punktów w tym spotkaniu zepchnęła bolesławian na drugie miejsce w tabeli ligi okręgowej. Miejmy nadzieję, że posłuży to jako zimny prysznic i zmotywuje do ciężkiej pracy w przygotowaniach do rundy rewanżowej.

BKS Bolesławiec- LZS Kościelnik 2:2 (1:1)

bramki strzelali: Rudkowski, Smolarek 

imgp1431 imgp1443 imgp1446 imgp1455 imgp1459

Zaraz po swoich starszych kolegach na boisko wybiegli juniorzy młodsi. W tym przypadku niespodzianki nie było, choć rywal momentami spisywał się przyzwoicie. Gospodarze wygrali zdecydowanie zdobywając pięć bramek więcej od rywala. Komplet zwycięstw oraz strata punktów w ostatnim spotkaniu bezpośredniego rywala ESKADRY umocniła naszych juniorów na pozycji lidera z przewagą 5 punktów!

BKS Bolesławiec- Sparta Zebrzydowa 6:1 

bramki strzelali: Puzio x3, Komada, Posadowski oraz wracający po długiej przerwie spowodowanej kontuzją Kowalonek

imgp1463 imgp1465 imgp1468

Niestety nadal nie wiedzie się trampkarzom. Tym razem jednak wysoka porażka może być”usprawiedliwiona” jakością i potencjałem rywala z którym dane było się im mierzyć. Lider z Wrocławia przyjechał najlepszym „co miał” i bezlitośnie wykorzystał swoją przewagę nad gospodarzami.

BKS Bolesławiec- Śląsk Wrocław S.A 0:14 (0:5)

Miłą niespodziankę z Raciborowic przywieźli natomiast nasi młodzicy, którzy pokonali wicelidera rozgrywek. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo naszych chłopców. Gratulacje

BKS Bolesławiec- GKS Raciborowice 2:0 (1:0)

bramki strzelali: Wilas i Bedełek