Wysoko w Pieńsku.

Bez problemu poradził sobie BKS Bolesławiec w swoim kolejnym ligowym meczu. Nasz zespól w 22 kolejce Saller Klasy Okręgowej pokonał na wyjeździe Hutnika Pieńsk 5:1 (2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Maciej Szewczyk (dwie), Mateusz Medyński, Adrian Kulesza i Adrian Biały.

Nasi chłopcy zagrali bardzo dobry mecz i po raz kolejny pokazali swoją moc. Strzelanie w 27 minucie rozpoczął Maciej Szewczyk, który wykorzystał podanie od Dawida Kowalonka. Jedenaście minut później sędzia spotkania podyktował dla nas rzut, karny który na gola zamienił niezawodny Szewcu. Do przerwy prowadziliśmy więc 2:0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. W 62 minucie ładnie zza pola karnego uderzył Mateusz Medyński. Bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę ale ta odbiła się od poprzeczki i ugrzęzła w siatce. Pozostałe trafienia padły łupem dwóch Adrianów – Kuleszy i Białego. Gospodarze zdobyli honorowego gola, którego autorem był Dawid Kałużyński. Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Chrobrym Nowogrodziec (01.05, godz. 14:00).

Hutnik Pieńsk – BKS Bolesławiec 1:5 (0:2)

Bramki: Kałużyński (75′) – Szewczyk (27′, 28′), Medyński (62′), Kulesza (71′), Biały (80′)

BKS: Walczak, Kapusz, Borowski (73′ Kwoczka), Olesiński, D. Kowalonek, Skiba, J. Kowalonek (46′ Biały), Szewczyk, Dmuchowski, Medyński, Rissmann (70′ Kulesza)