Wyszarpane trzy punkty.

Nie bez kłopotów po kolejne trzy punkty sięgnął drugi zespół BKS Bolesławiec. Zespół trenera Adriana Kuleszy na wyjeździe pokonał LZS Nowa 2:1 (1:0). Gospodarze za sprawą specyficznego boiska, dużej woli walki i dyscypliny sprawili naszym chłopakom sporo problemów. Mecz był szybki i obfitował w sytuacje podbramkowe. Na prowadzenie wyszliśmy w 21 minucie kiedy to Radosław Karpiak strzałem zza pola karnego zaskoczył bramkarza LZS-u Nowa. Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony meczu gospodarze wyrównali i na boisku zrobiło się gorąco. Obie ekipy chciały sięgnął po pełną pulę i rzuciły się do ataków. Gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji jednak nie potrafili już umieścić piłki w bramce Tomasza Hajduczka. Decydujący cios padł w 77 minucie za sprawą celnego trafienia Mirosława Markowskiego, który ustalił wynik meczu na 2:1 dla BKS-u II Bolesławiec. Następny mecz nasz zespół zagra u siebie z LKS-em Kraśnik Dolny (26.09, godz. 11:00, OWS).

LZS Nowa – BKS II Bolesławiec 1:2 (0:1)

Bramki: Barycki (49′) – Karpiak (21′), Markowski (77′)

BKS II: Hajduczek, Karpiak (żk), Zaraziński (żk), Dul, Kowalski (żk), Gwiżdż (90′ Kozomaricz), Dacydovskyi (68′ Pańczyk), Lehmann, Kwoczka, Cawricz, Markowski (86′ Witoń)