Z Gryfem w Boże Ciało.

Już w czwartek (31.05) o godzinie 17:00 w ramach 27 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej wyjazdowy mecz Gryfem Gryfów Śląski zagrają seniorzy BKS-u Bolesławiec.

Rozgrywki ligowe powoli wchodzą na ostatnią prostą, a nasz zespół walczący awans do 4 ligi czeka trudne zadanie. BKS Bolesławiec do meczu przystąpi w dobrych nastrojach po domowej wygranej z Woskarem Szklarska Poręba, który był trzecim z rzędu meczem bez porażki. Cieszy to, że do gry powrócą zawodnicy, którzy z powodu kartek musieli pauzować w sobotę. Jeżeli myślimy o dogonieniu w tabeli drugiego GKS-u Warta Bolesławiecka to nie możemy sobie pozwolić na potknięcie w czwartek. Zadanie jednak będzie bardzo trudne bo rywal jest bardzo dobrym zespołem.

Gryf Gryfów Śląski obecnie zajmuje 7 miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce pauzował (walkower 3:0 z TS Parzyce). Co ciekawe nasz najbliższy rywal więcej punktów zdobył na wyjazdach niż u siebie. W Gryfowie punkty stracił między innymi lider z Ruszowa, Lotnik Jeżów Sudecki czy też Piast Wykroty. Jesienią przy Spółdzielczej BKS Bolesławiec przegrał z Gryfem Gryfów Śląski 1:2. Mecz toczył się wtedy praktycznie na błocie, miejmy nadzieję że w czwartek aura będzie łaskawsza.

Mecz Gryf Gryfów Ślaski – BKS Bolesławiec odbędzie się w czwartek (31.05) o godzinie 17:00 w Gryfowie Sląskim.

27 kolejka ligi okręgowej:

czwartek, 31 maja 2018:

Woskar Szklarska Poręba – Sparta Zebrzydowa, godz. 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Warta Bolesławiecka, godz. 17:00
Cosmos Radzimów – Piast Wykroty, godz. 17:00
Pogoń Świerzawa – Orzeł Wojcieszów, godz. 17:00
Stella Lubomierz – Victoria Ruszów, godz. 17:00
Gryf Gryfów Śląski – BKS Bolesławiec, godz. 17:00
Hutnik Pieńsk – Granica Bogatynia, godz. 17:00

TS Parzyce – Łużyce Lubań 0-3 – walkower