Z Hutnikiem o fotel wicelidera.

W sobotę (14.10) o godzinie 16:00 przy Spółdzielczej swój kolejny mecz w klasie okręgowej rozegrają seniorzy BKS-u Bolesławiec. Mecz ze znajdującym się na trzeciej pozycji w tabeli Hutnikiem Pieńsk zapowiada się niezwykle ciekawie.

Nasz najbliższy rywal jest rewelacją tego sezonu. Z dorobkiem 18 punktów Hutnik Pieńsk zajmuje trzecie miejsce w tabeli i jeśli pokona nasz zespół to wróci na fotel wicelidera. Hutnik na wyjeździe potrafił już pokonać między innym Lotnika Jeżów Sudecki i GKS Warta Bolesławiecka więc w sobotę BKS Bolesławiec czeka trudne zadanie. Nasz zespół przystąpi do meczu wzmocniony pewnym i wysokim zwycięstwem na wyjeździe z Granicą Bogatynia i w sobotę będziemy chcieli zwycięską passę kontynuować. Jak pokonać Hutnika Pieńsk pokazała nam Victoria Ruszów, która pokonała u siebie naszego najbliższego rywala aż 7:2.

Statystyki Hutnika Pieńsk

W meczu o stawkę ostatnio oba zespoły spotkały się 3 września 2014 roku kiedy to zmierzyły się w 3 rundzie okręgowego Pucharu Polski. Wtedy BKS Bolesławiec na wyjeździe pokonał rywala 3:0. Miejmy nadzieję, że w sobotnie popołudnie BKS Bolesławiec stanie na wysokości zadania i nie zejdzie ze zwycięskiej  ścieżki, którą do tej pory podąża.

Mecz BKS Bolesławiec – Hutnik Pieńsk odbędzie się w sobotę (14.10) o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej. 

Zapraszamy!

 

X kolejka klasy okręgowej:

sobota, 14 października 2017:

Victoria Ruszów – Gryf Gryfów Śląski, godz. 14:00
GKS Warta Bolesławiecka – Stella Lubomierz, godz. 15:00
Woskar Szklarska Poręba – TS Parzyce, godz. 16:00
BKS Bolesławiec – Hutnik Pieńsk, godz. 16:00

niedziela, 15 października 2017:

Sparta Zebrzydowa – Granica Bogatynia, godz. 11:00
Piast Wykroty – Lotnik Jeżów Sudecki, godz. 15:00
Cosmos Radzimów – Pogoń Świerzawa, godz. 15:00
Orzeł Wojcieszów – Łużyce Lubań, godz. 15:00

GW