Z Konfeksem przy Spółdzielczej.

Mecz Juniorów Młodszych BKS-u Bolesławiec będzie można zobaczyć przy Spółdzielczej w najbliższy weekend. Juniorów Starszych, Trampkarzy oraz Młodzików czekają wyjazdowe konfrontacje.

DLJM: BKS Bolesławiec – Konfeks Legnica – 21.10, godz. 11:00

Podopieczni Tomasza Jasińskiego zapomnieli już o porażce we Wrocławiu i kontynuują zwycięski marsz. Nasi chłopcy po wygraniu w ostatniej kolejce z KS Oława tym razem u siebie podejmą Konfeks Legnica. Nasz rywal dotychczas zgromadził trzy punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Nasi chłopcy, którzy są rewelacją tego sezonu będą faworytem i miejmy nadzieję, że z tej roli wywiążą się perfekcyjnie.

DLJS: KS Oława – BKS Bolesławiec – 21.10, godz. 11:00

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec, którzy ostatnio wpadli w dołek tym razem punktów poszukają w Oławie w meczu z tamtejszym KS. Podopieczni Macieja Sawickiego bardzo potrzebują punktów i najbliższy mecz będzie bardzo ważny dla naszego zespołu. KS Oława z dorobkiem 14 punktów znajduje się na siódmym miejscu w tabeli. Nasi chłopcy na koncie mają 7 „oczek”.

Klasa Okręgowa Trampkarzy – Łużyce Lubań – BKS Bolesławiec, 21.10, godz. 11:15

Ciężkie zadanie stoi przed Trampkarzami naszego klubu. W meczu 11 kolejki nasi chłopcy zagrają na wyjeździe z liderującymi w tabeli Łużycami Lubań. Dzięki heroicznej postawie  w ostatniej kolejce pokonaliśmy przy Spółdzielczej Lotnika Jeżów Sudecki jednak tym razem poprzeczka szybuje jeszcze wyżej.

Klasa Okręgowa Młodzików – Łużyce Lubań – BKS Bolesławiec, 21.10, godz. 10:00

Młodziki BKS-u Bolesławiec również na wyjeździe zagrają z Łużycami Lubań. Nasz rywal znajduje się dwie pozycje za nami więc w sobotę zacięta walka i emocje będą gwarantowane.

Zapraszamy do kibicowania naszym zespołom!