Z Nysą o poprawę humorów.

W sobotę (26.10, godz. 15:00) swój kolejny mecz ligowy rozegrają seniorzy BKS Bolesławiec. Tym razem nasz zespół przy Spółdzielczej podejmie zamykającą tabelę ligową Nysę Zgorzelec.

Nasz najbliższy rywal w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Po wygraniu na inaugurację ligi Nysa Zgorzelec nie wygrała już żadnego spotkania, zremisowała jedno. Konsekwencją takich wyników jest ostatnia pozycja w tabeli grożąca degradacją. O tym, że zespół ze Zgorzelca stań na zdecydowanie więcej nie trzeba nikogo przekonywać. Tym bardziej musimy mieć się na baczności. Po zeszłotygodniowej porażce z Piastem Wykroty nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów jeśli myślimy o gonieniu czołówki. Obawy może budzić szczuplejsza kadra w BKS-ie Bolesławiec spowodowana tak wielką liczbą kartek tydzień temu. Mimo tego w sobotnie popołudnie to nasz zespół będzie faworytem i z tej roli musi się wywiązać wzorowo.

Mecz BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec odbędzie się w sobotę (26.10) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

12 kolejka (26-27.10)

BKS Bolesławiec – Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk – Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa – Victoria Ruszów
Woskar Szklarska Poręba – GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica – Piast Wykroty
Lechia Piechowice – pauza
Hutnik Pieńsk – Pogoń Markocice
Łużyce Lubań – Włókniarz Leśna