Z piekła do nieba.

Sporą huśtawkę nastrojów przeżywali w minioną sobotę juniorzy młodsi BKS-u Bolesławiec. Nasi młodzi piłkarze wygrali z Łużycami Lubań aż 9:3 mimo iż do przerwy przegrywali jednym golem. Pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu i ambitni goście zasłużenie prowadzili. Cale szczęście druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej. Po otrzymaniu czerwonej kartki goście wyraźnie się cofnęli co było ich największym błędem. Zespół trenera Wojciecha Młocka zdominował rywala strzelając aż osiem bramek. Najwięcej goli w naszym zespole bo aż trzy zdobył Łukasz Kalisz, po dwa dorzucili Oskar Raziuk i Igor Sawicki, a po jednej Szymon Buczkowski i Maksymilian Frydrychowicz. Brawo drużyna!

BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 9:3 (1:2)

Bramki: Kalisz (41′, 63′, 80′), Raziuk (55′, 58′), Sawicki (65′, 68′), Buczkowski (85′), Frydrychowicz (89′) – Kaźmierczak (24′, 40′), Rutyna 77′ – samobójcza)

BKS: Faltyn (46′ Mazur), Rutyna, Pędlowski (80′ Pelc), Buczkowski, Skowroński, Raziuk (75′ Nenkin), Podziewski (46′ Decyk), Złotorowicz (46′ Różnicki), Kalisz, Frydrychowicz, Sawicki