Z Pogonią na zakończenie sezonu.

W sobotę (16.06) o godzinie 17:00 przy Spółdzielczej swój ostatni ligowy mecz w sezonie 2017/18 rozegrają seniorzy BKS-u Bolesławiec. Na sam koniec świetnego dla nas sezonu podejmiemy zespół Pogoń Świerzawa

Dzięki świetnej grze naszych chłopaków w ostatnich kilku kolejkach awans do 4 ligi zagwarantowaliśmy sobie już tydzień temu. Jednak aby radośnie rozpocząć świętowanie trzeba zwycięstwem zamknąć rozgrywki. BKS Bolesławiec notuje świetną serię pięciu z rzędu zwycięskich meczów oraz sześciu bez porażki. Nasi chłopcy dobrze wbili się z formą i w końcówce są najlepszym zespołem w jeleniogórskiej klasie okręgowej. Pogoń Świerzawa w ostatnich dniach przeżywała huśtawkę spowodowaną walkowerami wymierzonymi przez OZPN. Ostatecznie nasz najbliższy rywal tylko za jeden mecz został ukarany więc widmo degradacji do A-klasy raczej się oddaliło.

Miejmy nadzieję, że sobotni mecz będzie dobrym podsumowanie rewelacyjnego dla nas sezonu. Warto w sobotnie popołudnie wybrać się na Spółdzielczą i podziękować naszym chłopcom za te momenty radości, które wszystkim przysporzyli. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Po meczu zespół uda się na zasłużone świętowanie dobrego dla nas roku. Dziękujemy Właścicielom Restauracji Zodiak w Bolesławcu za możliwość zorganizowania zakończenia sezonu 2017/18 właśnie w Państwa Restauracji.

30 kolejka klasy okręgowej:

sobota, 16 czerwca 2018:

Sparta Zebrzydowa – Stella Lubomierz
Piast Wykroty – Woskar Szklarska Poręba
Hutnik Pieńsk – Gryf Gryfów Śląski
Granica Bogatynia – Łużyce Lubań
BKS Bolesławiec – Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów – Cosmos Radzimów
Orzeł Wojcieszów – GKS Warta Bolesławiecka

TS Parzyce – Lotnik Jeżów Sudecki 0:3 – walkower

GW