Zabrakło niewiele.

Naprawdę zabrakło niewiele by z Głogowa pierwszy zespół BKS-u Bolesławiec wrócił ze zdobyczą punktową. Niestety nasz zespół we wtorkowe popołudnie przegrał z Chrobrym II Głogów 1:2 (1:1). Pierwsza połowa była wyrównana, a co więcej to BKS Bolesławiec wyszedł na prowadzenie. W 12 minucie dobrze w polu karnym rywala pokazał się Oliwer Janczak, który sprytnym strzałem tuż przy słupku wyprowadził nas na prowadzenie. Niestety tylko pięć minut trwała nasza radość. W 17 minucie goście zdecydowali się na uderzenie zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z naszych obrońców i niestety wpadła do bramki Tomasza Hajduczka. Gospodarze przejęli inicjatywę i zaczęli szukać bramki która da im prowadzenie, dobrze jednak grający tego dnia nasz blok obronny gasił wszystkie próby w zarodku. Druga odsłona meczu to frontalne ataki Chrobrego – na szczęście nieskuteczne. Niestety w 77 minucie popełniliśmy błąd który kosztował nas utratą bramki. Mimo ciosu w końcówce nasi ambitni chłopcy zabrali się do strzelenia wyrównującego gola. Były ku temu szanse jednak brakowało skuteczności i zimnej głowy w polu karnym rywala. Z Głogowa wracamy więc z zerowym dorobkiem punktowym. Już w najbliższą sobotę u siebie zmierzymy się z Polonią Środa Śląska.

Chrobry II Głogów – BKS Bolesławiec 2:1 (1:1)

Bramki: Witczak (17′), Zygmunt (77′) – Janczak (12′)

BKS: Hajduczek (żk), Zapiór, Kapusz, Borowski, Kowalonek (55′ Bomba), Spraski (79′ Gałka), Zagórski, Komarzyniec (46′ Deka), Skiba (79′ Kraśnicki), Bochnia, Janczak (70′ Posadowski)