Zagrają o Puchar.

Już dzisiaj o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej BKS Bolesławiec w finale Okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z Apisem Jędrzychowice. Po wygranym w dramatycznych okolicznościach półfinałowym meczu z Hutnikiem Pieńsk, poprzeczka stojąca przed naszymi chłopakami wedruje jeszcze wyżej. Finałowy rywal to czołowy zespół IV ligi dolnośląskiej i zdecydowany faworyt środowej konfrontacji. W sezonie 2018/19 w ligowej konfrontacji Apis dwukrotnie pokonał nasz zespół. Co ciekawe oba zespoły spotkały się na murawie całkiem niedawno w meczu sparingowym. 10 czerwca przy Spółdzielczej BKS przegrał z Apisem 1:3 (1:1).

Puchary rządzą się jednak swoimi prawami i miejmy nadzieję BKS Bolesławiec postawi dzisiaj rywalowi trudne warunki i zrobi wszystko, żeby osiągnąć sukces. Nie będzie można tego osiągnąć bez wsparcia kibiców. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz. Bądźcie z nami!

Mecz BKS Bolesławiec – Apis Jędrzychowice odbędzie się w środę (08.07) o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.