Zagrali dla Lecha.

W meczu 8 kolejki A-klasy BKS Bolesławiec pokonał LKS Ocice 7:0 (2:0). Bramki dla BKS-u zdobyli: Graczyk (trzy), Pochwała (dwie), Markowski i Popek. Przed meczem piłkarze i kibice obu drużyn uczcili pamięć zmarłych Krzysztofa Lechowskiego i Janusza Kreta.

Przed sobotnim spotkaniem zawodnicy BKS-u Bolesławiec założyli białe koszulki z napisem Lechu Pamiętamy. Klub składa podziękowania Eugeniuszowi Zielonce, właścicielowi firmy Fiber-Products za sfinansowanie zakupu okolicznościowych koszulek.

Mecz z LKS-em Ocice miał jednostronny przebieg. Od samego początku BKS Bolesławiec ruszył na rywala z Ocic stwarzając sobie sytuacje do strzelenia gola. Worek z bramkami otworzył Markowski, który po świetnym rajdzie wyprowadził BKS na 1:0. Nasz zespół nie spoczął na laurach i od razy zaczął szukać szansy na podwyższenie prowadzenia. Sztuka ta udała się w 29 minucie kiedy to gol Popka dał na dwubramkowe prowadzenie. Mimo jeszcze kilku szans wynik do przerwy już się nie zmienił.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się znacząco i to BKS Bolesławiec nadawał ton grze. Wyraźnie zmęczeni goście z minuty na minutę słabli w oczach, a nasi zawodnicy rozpoczęli festiwal strzelecki. Celował w tym głównie Graczyk, który skompletował hattricka. Dwie bramki dołożył jeszcze Pochwała i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem BKS-u.

Następny mecz nasz zespół rozegra na wyjeździe z GKS-em Gromadka.

BKS Bolesławiec – LKS Ocice 7:0 (2:0)

Bramki: Graczyk (62′, 64′, 67), Pochwała (77′, 89′), Popek (29′), Markowski (14′)

BKS: Kizyma, Pietrzak, Rissmann, Zielonka (72′ Sroka), Janicki, Szaja (73′ Baut), Popek, Pochwała, Gasiak (46′ Juszczak), Markowski, Graczyk.