Zagrali dla Matiego.

W ubiegłą sobotę rozegraliśmy kolejne spotkanie w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy. Na wyjeździe mierzyliśmy się z Nysą Zgorzelec, niestety nie było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Szybko stracone bramki ustawiły mecz, po 10 minutach przegrywaliśmy 3:0. Grając ambitnie do końca udało się nawet wygrać drugą połowę lecz to było zbyt mało, by przywieźć punkty ze Zgorzelca. Duża ilość indywidualnych błędów mocno przyczyniła się do naszej przegranej. Chłopcy pokazali po raz kolejny, że w drużynie jest jedność i znakomicie działa team spirit. Koszulki dla Naszego Matiego to świetny pomysł (zresztą ich) i dowód, że tak jest, że są prawdziwą drużyną i mocno wspierają swojego kontuzjowanego kolegę. Brawo WY!

Nysa Zgorzelec – BKS Bolesławiec 5:3 (4:1)

Bramki dla BKS-u: Kalisz (30′), Buczkowski (62′), Różnicki (71′)

BKS: Mazur, Cichorzewski, Nenkin, Rutyna, Strzelecki, Złotorowicz, Buczkowski, Decyk, Kalisz, Podziewski, Różnicki, Faltyn, W. Bielaś, K. Bielaś, Kiełbowicz