Żaki i Orliki na podium.

Bardzo dobrze w miniony weekend spisały się w zawodach o Puchar Prezesa BKS Bolesławiec zespoły Żaków i Orlików naszego klubu. Obie ekipy zajęły miejsca na podium.

Żaki BKS-u Bolesławiec zajęły drugie miejsce. Zespół pokazał ogromną wolę walki co przełożyło się na wyniki. Na otwarcie zespół pokonał KS Talent 3:1, potem zremisował 1:1 z Piastem Wykroty. W trzecim spotkaniu po dramatycznym meczu chłopcy pokonali Sprotavie Szprotawa 3:2, choć przegrywali już 1:2. W czwartym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość najlepiej dysponowanych Łużyc Lubań, a na zakończenie rozbiliśmy Łużyce II Lubań 5:0. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce za Łużycami Lubań, a nagrodę najlepszego strzelca otrzymał nasz zawodnik – Patryk Pawlicki.

Orliki BKS-u Bolesławiec rozpoczęły turniej od zwycięstwa z Łużycami Lubań (zieloni) 3:1. Wprawdzie w drugim meczu musieliśmy uznać wyższość Sprotavii Szprotawa, to w trzecim meczu zmów wróciliśmy na zwycięski szlak (1:0 z Łużycami Lubań). W turnieju wygraliśmy jeszcze z LZS Pisarzowice 4:0 i z Orlikami Węgliniec 5:1 i przegraliśmy z SP4 Chojnów 1:3. Ostatecznie pozwoliło nam to zająć trzecie miejsce w turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został nasz zawodnik – Mateusz Włodarczyk.

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w turnieju, kibicom oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji niedzielnych zawodów.