Zawód.

Porażką 0:1 (0:0) BKS-u Bolesławiec zakończył się mecz 14 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej z GKS-em Warta Bolesławiecka. Jedyną bramkę w meczu zdobył Krzysztof Szymański.

Sobotni mecz był wyjątkowo słaby w naszym wykonaniu. Brakowało składnych akcji, strzałów … brakowało wszystkiego. Wystarczy napisać, że jedyną akcją wartą zapamiętania przeprowadziliśmy w 18 minucie kiedy to akcji sam na sam nie wykorzystał Filip Zagórski. Goście z Warty Bolesławieckiej prezentowali się od nas lepiej i chociaż też nie stwarzali sobie zbyt wielu sytuacji to dzięki ambicji i woli walki w 67 minucie za sprawą celnego uderzenia głową Krzysztofa Szymańskiego zdobyli jedynego gola w meczu. Pozostaje mieć nadzieję, że tak fatalny mecz w naszym wykonaniu był tylko wypadkiem przy pracy i porażka z jednym z najsłabszych klubów tego sezonu będzie zimnym prysznicem na głowy naszych zawodników. Następny mecz nasz zespół zagra na wyjeździe z Lechią Piechowice (11.11, godz. 13:30).

BKS Bolesławiec – GKS Warta Bolesławiecka 0:1 (0:0)

Bramki: Szymański (67′)

BKS: Walczak, Dul, Kapusz (żk), Kwoczka, Kuczyński (67′ Biały), Kowalonek (83′ Gudzowski), Olesiński, Posadowski (70′ Wolski (żk)), Medyński (46′ Pochwała), Zagórski (żk), Kulesza