Zawodnik października – głosowanie.

Kolejny dobry miesiąc za naszym zespołem, warto więc wybrać zawodnika października BKS-u Bolesławiec. Nasz zespół wygrał wszystkie mecze w październiku więc kandydatów na zawodnika miesiąca było znów wielu. W tym miesiącu stawiamy na doświadczenie :). Aby oddać głos wystarczy nasz post na Facebooku oznaczyć reakcją odpowiadającą zawodnikowi na zamieszczonej grafice. Udostępniajcie i głosujcie!

KRZYSZTOF DMUCHOWSKI – jak na prawdziwego kapitana zespołu był podporą na murawie nie tylko piłkarsko ale także mentalnie. Dziś trudno sobie wyobrazić zespół bez Krzyśka w składzie.

JACEK BOCHNIA – kolejny dobry miesiąc Jacka. Strzela gole, asystuje, prowadzi grę – to w sumie dzień jak co dzień pomocnika BKS-u Bolesławiec. Szkoda, że w listopadzie musimy radzić sobie bez niego.

ADRIAN BIAŁY – w październiku strzelił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Jego popisem był hat-trick ustrzelony w Radzimowie. Prawdziwy joker w talii trenera Sebastiana Tylutkiego.

ADRIAN KULESZA – kolejny dobry miesiąc napastnika BKS-u Bolesławiec. Trzy gole oraz asysta popularnego Kaczora to naprawdę świetny dorobek