Zawodnik października – głosowanie.

Rozpoczynamy głosowanie na najlepszego zawodnika BKS-u Bolesławiec w październiku 2020! Za nami bardzo udany miesiąc w wykonaniu seniorów BKS Bolesławiec, w którym odnieśliśmy komplet 5 zwycięstw ze świetnym bilansem bramkowym 20-2. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, ale wyróżniliśmy piątkę, spośród których wybierzecie tego najlepszego. Aby oddać głos wystarczy nasz post oznaczyć reakcją odpowiadającą zawodnikowi na zamieszczonej grafice. Udostępniajcie i głosujcie!

Link do głosowania: https://www.facebook.com/bksboleslawiec1955/posts/3248865381907370

Michał Kapusz – jak na zawodnika występującego na pozycji obrońcy Michał wykazuje spore zacięcie ofensywne. Efektem tego trzy strzelone gole i cztery mecze na zero z tyłu.

Adrian Puzio – mimo młodego wieku pomocnik BKS-u już zaczyna łapać dobre liczby. W październiku strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę. To Adrian wziął na swoje barki ciężar strzelania rzutu karnego w 93 minucie w ostatnim meczu w w Wykrotach.

Jakub Walczak – o postawie młodego bramkarza BKS-u niech świadczą cztery mecze z rzędu bez puszczonego gola. Z Jakubem między słupkami możemy być pewni, że rywal sobie nie postrzela.

Adrian Kulesza – popularny Kaczor przypomniał sobie swoje lepsze czasy i zaczął strzelać jak na zawołanie. Cztery gole i trzy asysty to dorobek, który może imponować.

Jacek Bochnia – to co wyprawa Jacek po kontuzji musi budzić podziw. Grając na pozycji dziesiątki zdobył sześć goli i zaliczył trzy asysty szturmem wchodząc do pierwszego składu. Aż strach myśleć co będzie jak osiągnie optymalną formę.