Zawodnik września – głosowanie.

Wrzesień już za nami, czas więc wybrać zawodnika miesiąca! Za naszym zespołem kolejny udany miesiąc – komplet zwycięstw w lidze oraz dwie rundy okręgowego Pucharu Polski (zwycięstwo i porażka). Nasi chłopcy spisują się znakomicie i trudno wyróżnić zawodników indywidualnie gdy to cały zespół jako zgrany kolektyw zdominował ligę. Niemniej warto wyróżnić kilku zawodników. Aby oddać głos wystarczy nasz post na Facebooku oznaczyć reakcją odpowiadającą zawodnikowi na zamieszczonej grafice. Udostępniajcie i głosujcie!

Jakub Kowalonek – młody pomocnik bez kompleksów zdobył sobie miejsce w podstawowym składzie BKS-u, stając się jego mocnym punktem. Cztery gole we wrześniu to bardzo dobry dorobek i nominacja wydaje się być w pełni zasłużona.

Michał Kapusz – pewny punkt defensywy naszego zespołu. Najmniej straconych bramek w lidze to zasługa dobrej postawy Michała i całego bloku defensywnego. Dyrygent bloku defensywnego w każdym meczu.

Mateusz Olesiński – podobnie jak Michał trzymał blok defensywny w ryzach, często przy tym podłączając się do ofensywy. Mateusz notuje naprawdę dobry okres w swojej karierze, stąd nominacja do zawodnika miesiąca nie powinna dziwić.

Jacek Bochnia – kolejny miesiąc, w którym Jaco dostaje nominację. Wysoka forma, bramki i asysty. Już niedługo Jacek będzie miał najwięcej występów w zielono-czarnych barwach.