Zdecydowały karne.

W anormalnych warunkach przyszło nam rozgrywać w Dzierżoniowie mecz barażowy z tamtejszą Lechią o awans do II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Mecz rozgrywany był na murawie pokrytej śniegiem, który padał przez całe spotkanie. Do przerwy po golach Szymona Buczkowskiego i Igora Sawickiego prowadziliśmy 2:1. Po przerwie gospodarze wyrównali i o awansie decydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali zawodnicy Lechii Dzierżoniów i to oni wywalczyli awans. Nasi chłopcy zagrali bardzo ambitnie, choć w takich warunkach ciężko było zaprezentować umiejętności piłkarskie. Brawa dla trenerów oraz zawodników!

Lechia Dzierżoniów – BKS Bolesławiec 2:2 (1:2) k. 5:3

Bramki: Makles (8′, 70′) – Buczkowski (25′), Sawicki (46′)

BKS: Faltyn, Rutyna, Sinica, Sawicki, Buczkowski (żk), Skowroński, Różnicki (żk), Raziuk, Kalisz (żk), Cukiernik (74′ Decyk), Cieślarczyk (żk) (80′ Podziewski)