Zgodnie z planem.

Zwycięstwem 4:0 (1:0) BKS-u Bolesławiec zakończył się wyjazdowy mecz KEEZA Klasy Okręgowej z Lechią Piechowice. Dwie bramki w tym meczu zdobył Adrian Puzio, a po jednej dorzucili Kamil Posadowski i Jakub Kwoczka.

Sobotnie zawody przebiegały pod dyktando naszego zespołu jednak grząska murawa sprawiała naszym chłopakom początkowo sporo problemów. Ambitni gospodarze próbowali ten fakt wykorzystać jednak tego dnia nie udało im się pokonać broniącego naszej bramki Jakuba Walczaka. W 25 minucie ładnym podaniem popisał się Adrian Puzio, a wychodzący sam na sam z bramkarzem Kamil Posadowski umieścił piłkę w siatce dając prowadzenie BKS-owi 1:0. Mimo jeszcze kilku sytuacji, do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron przewaga BKS-u Bolesławiec jeszcze wzrosła, a efektem tego były kolejne gole. W 58 minucie po faulu w polu karnym arbiter spotkania podyktował dla nas rzut karny, którego na gola zamienił Adrian Puzio. W 84 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Adrian Puzio i zrobiło się 3:0 dla BKS-u Bolesławiec. Ostatnie trafienie padło łupem Jakuba Kwoczki, a kolejną asystę w meczu zaliczył Adrian Puzio. Ostatecznie BKS Bolesławiec pokonał Lechię Piechowice 4:0.

Mecz z Lechią był ostatnim spotkaniem w rundzie jesienne. BKS Bolesławiec zakończył rundę na trzecim miejscu ze stratą dwóch punktów do lidera. Przed naszymi chłopakami teraz pracowita zima i walka na wiosnę o kolejne ligowe punkty.

Lechia Piechowice – BKS Bolesławiec 0:4 (0:1)

Bramki: Posadowski (25′), Puzio (58′, 84′), Kwoczka (86′)

BKS: Walczak, Dul (żk), Olesiński, Kowalonek, Kapusz, Kwoczka, Puzio, Posadowski (70′ Wolski (żk)), Gudzowski (61′ Szaja), Biały (75′ Dmuchowski), Kulesza (65′ Pochwała)