Zgodnie z planem.

Zwycięstwem 8:1 (4:0) nad Zniczem Kruszyn zakończył się inaugurujący piłkarską wiosnę mecz drugiego zespołu BKS-u Bolesławiec. Bramki na naszego zespołu zdobyli: Adrian Biały (trzy), Stanislav Davydovskyi (dwie), Jakub Kwoczka, Marek Majka i Mateusz Olesiński.

BKS Bolesławiec nie miał problemy ze zgarnięciem trzech punktów. Wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespołu kadra już na początku wywalczyła sobie przewagę, skrzętnie wykorzystując każdą stwarzaną sobie sytuację pod bramką rywala. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że goście z Kruszyna zaprezentowali się naprawdę dobrze i zdarzały się fragmenty gdy próbowali zagrozić broniącemu naszej bramki Tomaszowi Hajduczkowi. Klasą samą dla siebie w BKS-ie był Adrian Biały, który ustrzelił tego dnia aż trzy gole. Bardzo dobrze układała się jego współpraca z Mirosławem Markowskim, autorem dwóch asyst otwierających drogę do bramki rywala. Warty odnotowania był powrót po kontuzji Marka Majki, który ten fakt uczcił golem ale co najważniejsze nie odniósł żadnego urazu. Dwa trafienia zaliczył Stanislav Davydovskyi. Ostatnie trafienie padło łupem Mateusza Olesińskiego i był to gol na 8:1 ustalający wynik meczu. Bramkę honorową dla gości w 50 minucie zaliczył Wojciech Miller. Następny mecz drugi zespół BKS-u Bolesławiec rozegra w niedzielę (20.03) na wyjeździe z Majdanem Bolesławice.

BKS Bolesławiec – Znicz Kruszyn 8:1 (4:0)

Bramki: Biały (5′, 7′, 27′), Kwoczka (32′), Majka (68′), Davydovskyi (75′, 82′), Olesiński (88′)

BKS: Hajduczek, Dul (55′ Komada), Olesiński, Kwoczka (46′ Zaraziński), K. Skiba, D. Kowalonek, Borowski, Biały (70′ Kulesza), J. Kowalonek (46′ Szaja), Medyński (65′ Majka), Markowski (46′ Davydovskyi)