Zgodnie z planem.

Wysokim zwycięstwem 5:2 (4:1) zakończył się mecz I rundy okręgowego Pucharu Polski pomiędzy BKS-em Bolesławiec i LZS Łaziska. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Sławomir Pełdiak, Adrian Kulesza (trzy) i Łukasz Graczyk.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do BKS-u Bolesławiec. Sygnał do ataku w 5 minucie dał Filip Zagórski ładną akcją z prawej strony. Na prowadzenie wyszliśmy w 15 minucie kiedy to ładne podanie od Damiana Puzio głową na gola zamienił Sławomir Pełdiak. Minutę później świetną solową akcją popisał się Adrian Kulesza i dał nam prowadzenie 2:0. Kiedy wydawało się, że mecz właściwie mógłby się już skończyć w 32 minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego. Na szczęście BKS Bolesławiec szybko odpowiedział. W 34 minucie dobre zagranie Eryka Kliwaka głową wykorzystał Adrian Kulesza i wyszliśmy na prowadzenie 3:1. Tuż przed przerwą popularny Kaczor ustrzelił hat-tricka  po asyście Adriana Białego ustalając wynik do przerwy na 4:1 dla BKS-u Bolesławiec.

Po przerwie gra obu zespołów lekko siadła, a na murawie panowała niedokładność i chaos. Mimo tego przybyli na mecz kibice zobaczyli jeszcze dwie bramki. W 72 minucie pięknym golem z rzutu wolnego popisał się Łukasz Graczyk a chwilę później gospodarze zdobyli drugiego gola ustalając wynik końcowy na 5:2 dla BKS-u Bolesławiec.

LZS Łaziska – BKS Bolesławiec 2:5 (1:4)

Bramki dla BKS-u: Kulesza (15′, 34′, 41′), Pełdiak (14′), Graczyk (72′)

BKS: Różnicki, Marks, Olesiński (46′ Kizyma), Pełdiak, Puzio, Kliwak (żk), Graczyk, Smolarek (46′ Zapiór), Biały, Zagórski (46′ Szaja), Kulesza (46′ Dołgan)