Złe dobrego początki.

Zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 5:2 (3:1) zakończył się mecz 24 kolejki KEEZA Klasy Okręgowej z Hutnikiem Pieńsk. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Adrian Puzio, a po jednej dorzucili Filip Zagórski, Adrian Kulesza i Adrian Biały.

Mecz rozpoczął się dla BKS-u Bolesławiec w najgorszy z możliwych sposobów. Już w 1 minucie po bardzo ładnym strzale zawodnika Hutnika Pieńsk goście wyszli na prowadzenie. Na całe szczęście szybko stracony gol nie podciął skrzydeł naszym chłopakom, którzy od razu rzucili się do odrabiania strat. Mimo kilku sytuacji do wyrównania, na gola czekaliśmy do 36 minuty. Wtedy to celnym uderzeniem z rzutu wolnego popularny Puzon umieścił piłkę w siatce i zrobiło się 1:1. Pięć minut poźniej cieszyliśmy się z drugiej bramki. Ładym podaniem do Filipa Zagórskiego popisał się Adrian Kulesza. Młody pomocnik BKS-u z strzałem z ostrego kąta dał nam prowadzenie 2:1. Przed przerwą udało nam się zdobyć jeszcze jednego gola. W 43 minucie w zamieszaniu w polu karnym Hutnika Pieńsk najprzytomniej zachował się Adrian Kulesza, który uderzeniem głową ustalił wynik do przerwy na 3:1 dla BKS-u Bolesławiec.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Ambitni goście próbowali nawiązać kontakt z ekipą trenera Sebastiana Tylutkiego jednak nie przynosiło te efektów. W 74 minucie arbiter spotkania odgwizdał rzut karny, który na gola zamienił Adrian Puzio. Chwilę później jednak było już 4:2 po przelobowaniu stojącego w naszej bramce Jakuba Walczaka. Wynik spotkania ustalił w 84 minucie Adrian Biały, który wykorzystał świetne podanie od Adriana Puzio. Ostatecznie więc BKS Bolesławiec pokonał Hutnika Pieńsk 5:2 (3:1).

BKS Bolesławiec – Hutnik Pieńsk 5:2 (3:1)

Bramki: Puzio (35′, 75′ – karny), Zagórski (41′), Kulesza (43′), Biały (83′) – Kowal (1′), Kiełbowicz (80′)

BKS: Walczak, Kapusz, Skiba (67′ Dul), Kowalonek (żk) (58′ Kuczyński), Dmuchowski, Kwoczka (46′ Ostrowski), Bochnia (żk) (84′ Szaja), Zagórski (77′ Wolski), Biały (żk), Puzio, Kulesza (76′ Pochwała)