Zwycięska inauguracja Młodzików.

Udana inauguracja Młodzików w lidze okręgowej. Podopieczni Damiana Widery wygrali 3:0 z Olimpią Kamienną Górą. Chłopcy początkowo nie mogli złapać rytmu, jednak z każdą minutą przewaga naszego BKS-u była coraz większa. Pierwsza połowa, mimo stworzonych wielu sytuacji zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie po strzale z dystansu Jakuba Żaka BKS Bolesławiec objął prowadzenie. Niedługo potem bramki zdobyli Mateusz Włodarczyk (dobitka po strzale Jakuba Żaka) oraz Dominik Robak, który wywalczył piłkę pod bramką rywala i umieścił ją w bramce tuż przy słupku. Cieszy ofensywne nastawienie chłopców do gry, podejmowanie mądrych decyzji, ustawienie się na boisku z wykorzystaniem całej dostępnej przestrzeni.