Zwycięska inauguracja.

Od zwycięstwa rozpoczął rozgrywki w klasie B drugi zespół BKS-u Bolesławiec. Podopieczni trenera Adriana Kuleszy pokonali na wyjeździe Znicz Kruszyn 4:1 (2:0).

Nasz zespół tego dnia był lepszy i zasłużenie zdobył trzy punkty. Na prowadzenie wyszliśmy już w 7 minucie na skutek samobójczego trafienia Pełki. W 22 minucie na 2:0 wyprowadził nas Adrian Popek i i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron gra nieco się wyrównałam i ambitni gospodarze parę razy stworzyli zagrożenie pod bramką Tomasza Hajduczka. Mimo tego za sprawą uderzenia głową Wiktora Cawricza oraz trafienia Adriana Kulesz prowadziliśmy już 4:0. W 80 minucie honorowe trafienie dla Znicza Kruszyn zaliczył Kozłowski ustalając wynik spotkania na 4:1 dla BKS-u II. Następny mecz nasz zespół zagra w niedzielę przy Spółdzielczej z Majdanem Bolesławice (29.08, godz. 11:00).

Znicz Kruszyn – BKS II Bolesławiec 1:4 (0:2)

Bramki: Kozłowski (80′) – Pełka (7′ – samobójczy), Popek (22′), Cawricz (48′), Kulesza (70′)

BKS: Hajduczek, Kowalonek (69′ Kozomaricz), Cawricz, Komada (80′ Pańczyk), Kowalski, Davydovskyi (65′ Kulesza), Dul (80′ Witoń), Gwiżdż, Popek (46′ Wolski), Szaja, Karpiak