Zwycięski tydzień Trampkarzy.

To był dobry tydzień grających w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy BKS Bolesławiec. Podopieczni trenera Wojciecha Młocka w sobotę pokonali przy Spółdzielczej lidera – Łużyce Lubań, a w środę zainkasowali komplet punktów w wyjazdowej konfrontacji z Górnikiem Polkowice.

Sobotnia konfrontacja z Łużycami stała na bardzo wysokim poziomie. Oba kluby zaprezentowały się bardzo korzystnie, tym bardziej cieszy zwycięstwo 5:2. Przeciwnik dotychczas miał komplet zwycięstw, tym bardziej trzeba docenić postawę naszych młodych piłkarzy. Zaangażowanie, dobra skuteczność i dyscyplina sprawiły, że tego dnia byliśmy wyraźnie lepsi od wyżej notowanego rywala. Hattrickiem w tym meczu popisał się Emil Klecha, a pozostałe trafienia padły łupem Karmen Kołodziejczak i Pawła Złotorowicza.

W środę nasi Trampkarze kontynuowali dobrą passę i na ciężkim terenie w Polkowicach po raz kolejny pokazali się z jak najlepszej strony. Dzięki dwóm golom Emila Klechy i jednym Szymona Buczkowskiego pokonaliśmy Górnika 3:0 i w dobrych humorach wróciliśmy do Bolesławca. Brawo drużyna!

BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań 5:2 (2:0)

Bramki: Klecha (8′, 17′, 70′), Kołodziejczak (44′), Złotorowicz (80′) – Suski (55′, 68′)

BKS: Faltyn, Decyk, Buczkowski, Klecha, Różnicki, Kalisz, Raziuk, Rutyna, Kołodziejczak, Złotorowicz, Sinica, Rak, Strzelecki, Podziewski, Skowrońśki

Górnik Polkowice – BKS Bolesławiec 0:3 (0:1)

Bramki: Klecha (11′, 79′), Buczkowski (54′)

BKS: Faltyn, Klecha, Buczkowski, Różnicki, Decyk, Kalisz, Kołodziejczak, Raziuk, Rutyna, Sinica, Złotorowicz, Rak, Strzelecki, Podziewski, Skowroński