Zwycięstwo Juniorów Starszych.

Juniorzy Starsi BKS-u Bolesławiec spośród naszych zespołów młodzieżowych w miniony weekend zaprezentowały się najlepiej. Podopieczni Macieja Sawickiego wygrali swoje ligowe spotkanie. Niestety gorycz porażki musieli przełknąć Juniorzy Młodsi, Trampkarze i Młodziki.

W Wielką Sobotę juniorzy starsi udali się na ligowy mecz do Kiełczowa. Ostatni zespół w tabeli zagrał bardzo ambitnie i mimo, iż po pierwszej połowie przegrywał jedną bramką, to do 80 minuty walczył o korzystny dla siebie wynik. Na szczęście to bolesławianie zadali w odstępie minuty dwa, jak się okazało decydujące trafienia i ustalili wynik spotkania.

Widawa Kiełczów – BKS Bolesławiec 0:3 (0:1)

Bramki: Puzio (31′, 88′), Latała (87′)

BKS: Walczak, Ostański (46′ Cawricz), Marks, Rozmus (60′ Kowalonek), Wołoszyn, Dołgan (65′ Gudzowski), Kizyma, Olesiński, Puzio, Zarzycki (46′ Latała (żk)), Bytner

Juniorzy Młodsi, którzy po rewelacyjnej rundzie jesiennej na wiosnę grają w I Lidze Wojewódzkiej niestety przegrali na wyjeździe z Parasolem Wrocław 0:4 (0:2). Podopieczni Tomasza Jasińskiego dzielnie walczyli ale rywal okazał się za silny. Zestaw przeciwników w lidze to najwyższa sportowa półka jednak miejmy nadzieję, że pierwsze punkty dla naszego zespołu niedługo staną się faktem.

Parasol Wrocław – BKS Bolesławiec 4:0 (2:0)

Bramki: Idziak (17′, 23′), Bator (65′), Polański (79′)

BKS: Walczak, Tabor (żk), Komada (70′ Bartkowiak), Nakonieczny, Nowacki, Ostański (67 – ż.k. + cz.k.), Suszek (75′ Wieczorek), Skorupiński (60′ Wolski), Medyński (41′ Rutyna), Kwoczka (żk), Dymek.

Niestety porażki zanotowali Trampkarze oraz Młodziki naszego klubu. Oba zespoły grały w Zgorzelcu z tamtejszą Nysą. Trampkarze przegrali 0:6, a Młodziki 1:4 (gol Patryka Pietrzaka).