Zwycięstwo na inaugurację.

Świetnie rozpoczął rozgrywki drugi zespół BKS-u Bolesławiec. Przy Spółdzielczej nasi chłopcy pokonali GKS Raciborowice 3:0 (1:0). Spotkanie stało na wysokim poziomie i mogło się podobać licznie zgromadzonej widowni. Pierwsza połowa była wyrównana, z lekką przewagą BKS-u. Na prowadzenie wyszliśmy w 13 minucie za sprawą dobrze wykonanego rzutu karnego przez Sławomira Dula. Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji z jednej i drugiej strony do przerwy nie zobaczyliśmy więcej bramek.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. GKS Raciborowice kilka razy groźnie znalazł się w naszym polu karnym jednak nie udało się naszemu rywalowi zdobyć gola. W 65 minucie do dobrze dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Kacpra Dekę piłki wyskoczył Marek Majka. Popularny Maja głową umieścił piłkę w siatce i zrobiło się 2:0 dla BKS-u Bolesławiec. Trzeciego gola zdobyliśmy jedenaście minut później. W zamieszaniu podbramkowym Marek Majka podał piłkę do Kamila Kowalskiego, który mocnym strzałem ustalił wynik meczu na 3:0 dla BKS-u.

Następnym mecz nasz drugi zespół zagra na wyjeździe z LZS-em Niwnice (04.09, godz. 15:00).

BKS II Bolesławiec – GKS Raciborowice 3:0 (1:0)

Bramki: Dul (13′ – karny), Majka (65′), Kowalski (76′)

BKS: Kizyma, Dul (żk), Dmuchowski (91′ Komada), Kowalski, Kwoczka, Skawiński (żk), Szaja (46′ Zaraziński (żk)), Deka (87′ Dołgan), Biały (78′ Markowski), Kliwak (66′ Wolski), Majka (89′ Pańczyk)