Zwycięstwo na zakończenie rundy.

W meczu 13 kolejki jeleniogórskiej A-klasy BKS Bolesławiec rozbił przy Spółdzielczej GKS Iwiny 8:0 (3:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Graczyk (dwie), T. Fulczyński (dwie), Pochwała, Zarzycki, Zielonka, jeden gol padł po strzale samobójczym rywala.

Niedzielne spotkanie odbywało się całkowicie pod dyktando BKS-u Bolesławiec, który od początku rozpoczął szturm na bramkę GKS-u Iwiny. W efekcie tego już w 5 minucie po precyzyjnym strzale Graczyka z rzutu wolnego zrobiło się 1:0 dla naszego zespołu. W 20 minucie na 2:0 wyprowadził nas Pochwała, a w 31 minucie pięknym strzałem zza pola karnego trzeciego gola dla BKS-u zdobył Zielonka.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i to BKS dążył do podwyższenia prowadzenie, a GKS Iwiny ograniczał się do bronienia dostępu do własnej bramki. W 48 i 52 minucie piłkę w bramce umieścił T. Fulczyński i było już 5:0. Do końca meczu jeszcze trzykrotnie piłka znajdowała drogę do bramki rywala i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem BKS-u Bolesławiec 8:0.

BKS składa podziękowania kibicom, sympatykom i sponsorom klubu za wszelką pomoc. BKS dziękuje także portalowi Istotne.pl za wsparcie medialne. Trzeba pamiętać, że klub istnieje dzięki wsparciu wielu osób, firm i instytucji. Bez ich pomocy nie mógłby funkcjonować.

BKS Bolesławiec – GKS Iwiny 8:0 (3:0)

Bramki: Graczyk (5′, 72′), T. Fulczyński (48′, 52′), Zarzycki (67′), Zielonka (31′), Pochwała (20′), Górniak (72′ – samobójcza)

BKS: Kizyma, Rissmann (60′ Dołgan), Pietrzak, Rudkowski, Dul, Szaja, Zielonka, Gasiak (60′ Zarzycki), Graczyk (żk), Fulczyński (55′ Zapiór), Pochwała.