Zwycięstwo w sparingu.

Zwycięstwem 3:2 (3:1) zakończył się pierwszy tej zimy sparing pierwszego zespołu BKS Bolesławiec. Na sztucznej murawie w Lubinie nasz zespół pokonał lidera legnickiej klasy okręgowej – Iskrę Kochlice. Choć wynik jest sprawą drugorzędną to trzeba przyznać, że nasi chłopcy na tle silnego przeciwnika prezentowali się bardzo dobrze i w pełni zasłużyli na wygraną. Już w 5 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą gola Macieja Szewczyka, drygie trafienie to już precyzyjne uderzenie Kamila Skiby, a trzeci gol to dobre wykorzystanie przez Michała Kapusza podanie od Mateusza Medyńskiego. W tej częście meczu Iskara traz znalazła drogę do bramki Jakuba Walczaka i do przerwy było 3:1.

W drugiej odsłonie meczu na murawie zameldowali się przede wszystkim juniorzy naszego klubu, którzy zaprezentowali się bardzo korzystnie. W tej części meczu gola zdobyła Iskra Kochlice i ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:2. Z wyniku a przede wszystkim z gry powinniśmy być zadowoleni. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilku zawodników BKS-u Bolesławiec nie mogło wziąć udziału w tym meczu to trzeba być zadowolonym.

Następny mecz sparingowy BKS Bolesławiec zagra z Leśnikiem Osiecznica w sobotę (12.02) o godzinie 16:00 w Lubaniu.

BKS Bolesławiec – Iskra Kochlice 3:2 (3:1)

Bramki dla BKS-u: Szewczyk (5′), K. Skiba (34′), Kapusz (37′)

BKS rozpoczał w składzie: Walczak, Kapusz, K. Skiba, Dmuchowski, Kwoczka, Posadowski, Szewczyk, zawodnik testowany, Medyński, Borowski, J. Kowalonek.

W drugiej połowie zagrali: Czarnecki, Davydovskyi, Kalisz, Harbar, D. Kowalonek, Kizyma