Puchar Polski DZPN

III runda Okręgowego Pucharu Polski (14-15.09):

Sparta Zebrzydowa – BKS Bolesławiec 1:6 (0:2)
Łużyce Lubań – WS Jelenia Góra 8:0
Cosmos Radzimów – Apis Jędrzychowice 1:7
Karkonosze Jelenia Góra js – Karkonosze Jelenia Góra 1:4
Górnik Węgliniec – Hutnik Pieńsk 3:15
Olsza Olszyna – Lotnik Jeżów Sudecki 2:3
LZS Brzeźnik – Leśnik Osiecznica 3:5
Orzeł Wojcieszów – Orzeł Mysłakowice 2:2 k. 2:4

II runda Okręgowego Pucharu Polski (24-31.08):

GKS Warta Bolesławiecka – BKS Bolesławiec 1:11 (1:4)
Gryf Gryfów Śląski – Wydział Sędziowski Jelenia Góra 2:2 (1:1) k. 4:5
Granica Bogatynia – Cosmos Radzimów 2:4
Czarni Lwówek Śląski – Łużyce Lubań 1:4
Górnik Węgliniec – Nysa Zgorzelec 2:0
Zryw Bratków – Hutnik Pieńsk 0:9
Olsza Olszyna – Włókniarz Leśna 4:1
Włókniarz Mirsk – Lotnik Jeżów Sudecki 0:3 – walkower
Bad Element Otok – Sparta Zebrzydowa 1:2
LZS Brzeźnik – Chrobry Nowogrodziec 3:1
Kolonia Bolesławiec – Leśnik Osiecznica 0:13
FC Karpacz – Orzeł Wojcieszów 0:3 – walkower
Bolko Bolków – Orzeł Mysłakowice 1:4
Victoria Jelenia Góra – Karkonosze Jelenia Góra 0:2 (0:0)
Piast Zawidów – Apis Jędrzychowice 0:2
Karkonosze II Jelenia Góra (JS) – KS Łomnica 8:3

I runda Okręgowego Pucharu Polski (07-18.08):

BKS Bolesławiec (JS) – BKS Bolesławiec 3:3 (1:1) k. 2:4
Piast Zawidów – Piast Wykroty 3:0 – walkower
WKS Żarki Średnie – Cosmos Radzimów 1:3
Granica Bogatynia – Rybak Parowa 3:0 – walkower
Orzeł Platerówka – Gryf Gryfów Śląski 1:1 (1:0) k. 4:5
Lechia Piechowice – Kolegium Sędziów Jelenia Góra 1:3 (0:1)
Chmielanka Chemieleń – Czarni Lwówek Śląski 1:5
Stella Lubomierz – Łużyce Lubań 4:5
Piast Czarwona Woda – Nysa Zgorzelec 0:4
Zjednoczeni Porajów Kopaczów – Górnik Węgliniec 1:5
Orliki Oldboys Węgliniec – Hutnik Pieńsk 0:26
Przyszłość Dłużyna – Zryw Bratków 4:4 k. 2:3
Fatma Pobiedna – Włókniarz Leśna 1:5
LZS Zaręba – Olsza Olszyna 0:13
Kwisa Świeradów Zdrój – Lotnik Jeżów Sudecki 0:4
Zryw Ubocze – Włókniarz Mirsk 0:3
Sparta Zebrzydowa – KS Stare Jaroszowice 5:3
Bad Element Otok – GKS Gromadka 1:6
GKS II Gromadka – GKS Warta Bolesławiecka 4:7
Bóbr Marciszów – KS Łomnica 2:6
Karkonosze Jelenia Góra (JS) – KKS Jelenia Góra 5:0 (4:0)
Olimpia Kamienna Góra – Victoria Jelenia Góra 2:5
KS Milików – Chrobry Nowogrodziec 1:9
LKS Ocice – LZS Brzeźnik 2:2 k. 5:6
LZS Łaziska – Leśnik Osiecznica 0:3 – walkower
LKS Mierzwin – Kolonia Bolesławiec 1:6
FC Karpacz – Uran Okrzeszyn 9:2
Husaria Grzędy – Orzeł Wojcieszów 3:10
Bolko Bolków – Amfibolit Leszczyniec 3:2
Czarni Przedwojów – Orzeł Mysłakowice 3:5

Karkonosze Jelenia Góra i Apis Jędrzychowice – wolny los